Čističky pro EO 35-125

pro EO 20 - 35

Čistička odpadních vod je hranatá, vyrobená z polypropylenu, určená k čištění odpadních vod od zdrojů znečištění velikosti 20 až 35 ekvivalentních obyvatel. Čistička je určená k čištění odpadních vod splaškových, případně jiných odpadních vod obdobného charakteru.
pro EO 35 - 50

Čistička odpadních vod je hranatá, vyrobená z polypropylenu, určená k čištění odpadních vod od zdrojů znečištění velikosti 35 až 50 ekvivalentních obyvatel. Čistička je určená k čištění odpadních vod splaškových, případně jiných odpadních vod obdobného charakteru.
pro EO 50 - 75

Čistička odpadních vod je hranatá, vyrobená z polypropylenu, určená k čištění odpadních vod od zdrojů znečištění velikosti 50 až 75 ekvivalentních obyvatel. Čistička je určená k čištění odpadních vod splaškových, případně jiných odpadních vod obdobného charakteru.
pro EO 75-100

Čistička odpadních vod je hranatá, vyrobená z polypropylenu, určená k čištění odpadních vod od zdrojů znečištění velikosti 75 až 100 ekvivalentních obyvatel. Čistička je určená k čištění odpadních vod splaškových, případně jiných odpadních vod obdobného charakteru.
pro EO 100 - 125

Čistička odpadních vod je hranatá, vyrobená z polypropylenu, určená k čištění odpadních vod od zdrojů znečištění velikosti 100 až 125 ekvivalentních obyvatel. Čistička je určená k čištění odpadních vod splaškových, případně jiných odpadních vod obdobného charakteru.